Reference

Práci Petry znám už mnoho let a vždycky mi moc pomohla. Petra je užasně vnímavá, vstřícná, pořád na sobě pracuje tak, aby mohla klientům předat co nejvíce. Rád se k ní vracím.

Petr Slavíček


Kraniosakrální ošetření od Petry byl velmi příjemný zážitek. Pocit uvolnění a relaxace, pro který se budu nadále ráda vracet.

Pavlína Svrčinová


K Petře chodím již mnoho let na masáž a když mi nabídla vyzkoušet kraniosakrální biodynamiku aniž jsem věděl o jakou techniku jde, neváhal jsem se ji svěřit do rukou. Jelikož jsem procházel velmi náročnou osobní situací. Po několika návštěvách jsem se začal opět cítit více v klidu a vyrovnaně. Jednou za čas se opět rád vracím na ošetření po kterém cítím větší stabilitu.

Petr Kos


U Peťi jsem byla na kraniu 3x. Pokaždé bylo ošetření velice jemné, hluboké a vysoce profesionální. Řešila jsem si pomocí něj svou nespavost a bolest srdce a kranio mi pomáhalo odstraňovat energetické a emoční bloky a napojovat na zdroj. Viděla jsem při ošetření obrazy, příběhy a vnímala pocity, které mi pomáhaly v léčení pomocí transformace. Část bloku se mi podařila úspěšně rozpustit. Svou precizností, citlivostí a laskavostí si myslím, že je Péťa pro tuto práci přímo stvořená. Měla jsem zkušenost i z dřívější doby s kraniem od 2 kranio terapeutů, ale nikdy u nikoho jsem nezažila nic tak hlubokého jako při kraniu s Péťou. Jsem vděčná za její ošetření a péči. 

 Martina Zářická Prvýkrát som skúsila kraniosakralnu terapiu na diaľku. Veľmi príjemný pocit uvoľnenia sa dostavil hneď po mojom prepojení s terapeutkou. Terapia prebiehala predtým ako som šla spať.

Zaspala som zrejme ešte počas terapie a prvýkrát po roku som prespala celú noc. Celý nasledujúci týždeň sa niesol v kludnom tóne, prestali mi bolesti v solar plexus a pichanie na srdci. Celkovo som sa dostala do harmónie a pokoja. Mám pocit že táto kranio na diaľku bola ešte intenzívnejšia ako keď som v osobnom kontakte. Teším sa na ďalší termín. Ďakujem ❤️

Zora Richtarechová 

Oáza klidu a harmonie
Kraniosakrální ošetření je pro mne přínosnou cestou jak zharmonizovat tělo i duši. Na výběru terapeuta velmi záleží, proto jsem ráda, že mě osud zavedl právě k Petře.
Péťa má velmi krásnou jemnou a zároveň hlubokou léčivou energii. Pomocí vědomého dotyku se dokáže úžasně napojit na člověka. Během jejího ošetření se cítím v bezpečí a navracím se sama k sobě.
Z království Petry Velebilové, kde proudí úžasná energie, odcházím vždy s pocitem naprostého klidu a spokojenosti.


Martina Hurková