Reference

Praci Petry znam uz mnoho let a vzdycky mi moc pomohla. Petra je uzasne vnimava, vstricna, porad na sobe pracuje tak, aby mohla klientum predat co nejvice. Rad se k ni vracim. .

Petr Slavíček


Kraniosakrální ošetření od Petry byl velmi příjemný zážitek. Pocit uvolnění a relaxace, pro který se budu nadále ráda vracet.

Pavlína Svrčinová


K Petře chodím již mnoho let na masáž a když mi nabídla vyzkoušet kraniosakrální biodynamiku aniž jsem věděl o jakou techniku jde, neváhal jsem se ji svěřit do rukou. Jelikož jsem procházel velmi náročnou osobní situací. Po několika návštěvách jsem se začal opět cítit více v klidu a vyrovnaně. Jednou za čas se opět rád vracím na ošetření po kterém cítím větší stabilitu.

Petr Kos


U Peťi jsem byla na kraniu 3x. Pokaždé bylo ošetření velice jemné, hluboké a vysoce profesionální. Řešila jsem si pomoci něj svou nespavost a bolest srdce a kranio mi pomáhalo odstraňovat energetické a emoční bloky a napojovat na zdroj. Viděla jsem při ošetření obrazy, příběhy a vnímala pocity, které mi pomáhaly v léčení pomocí transformace. Část bloku se mi podařila úspěšně rozpustit. Svou precizností, citlivostí a laskavostí si myslím, že je Péťa pro tuto práci přímo stvořená. Měla jsem zkušenost i z dřívější doby s kraniem od 2 kranio terapeutů, ale nikdy u nikoho jsem nezažila nic tak hlubokého jako při kraniu s Péťou. Jsem vděčná za její ošetření a péči. 

 Martina Zářická