Vyberte si masáž pro vás

                       "Buď tichý a poznáš..."                                                                           Dr. William G. Sutherland

Relaxační masáž

Masáž individuálně zaměřená na problémové partie klienta. Kombinací profesionálních masérských technik, spolu s osobním přístupem a přírodními oleji, masáž uvolní vaše tělo a postará se o hlubokou relaxaci.  


Aromaterapeutická masáž

Intenzivně harmonizující masáž, která obnovuje rovnováhu mysli, ducha i těla. Esenciální oleje jsou vybrány na míru dle vašich potřeba a tím se zvyšuje účinnost a prožitek ze samotné masáže.


Antistresová masáž

Relaxační masáž, který uvolňuje psychické a emoční bloky. Ať už si vyberete masáž hlavy, šíje a obličeje, či plosek nohou a lýtek, pomůže vám navodit pocit úlevy při únavě, stresu a vyčerpání z každodenního shonu. 


Těhotenská masáž 

Relaxační masáž pro těhotné ženy (od 4. do 7. měsíce těhotenství), probíhá v leže na boku i na zádech. Masáž je přizpůsobena na míru, navodí pocit dokonalého uvolnění a odpočinku. 


Baňkování a baňková masáž

Baňkování je příjemná uvolňující technika, která díky principu vakuoterapie povoluje svalové spasmy a napětí v těle. Odpočinek s baňkami nejen uleví od bolesti zad, ale také prokrví ošetřovaná místa, podpoří detoxikaci organismu a harmonizuje tok lymfy v těle.  Pro zdravého člověka je masáž vhodná téměř vždy. V případě onemocnění vždy myslete na související okolnosti, které by nevhodnou masáží mohly uškodit Vašemu uzdravování. Pokud si nejste jistí, neváhejte svému masérovi předem zavolat, prokonzultovat Váš zdravotní stav a vhodnost masáže.